Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Warsztaty

Spotkania Fotograficzne Krótko i na temat....

Szkoleniafoto pl zajawka krotko i na tematZapraszamy na nowy cykl spotkań fotograficznych "Krótko i na temat -....". Dlaczego taka nazwa ? Właśnie dlatego, iż podczas  zajęć będzie konkretnie w danym temacie, bez zbędnych informacji. Pomimo, iż spotkania planujemy na około 3 godziny to zapewniamy Was, iż informacji przedstawiających daną temetyke fotograficzną będzie sporo :) Szkolenia nastawione są na praktykę - podczas całych zajęć skupiamy się na fotografowaniu, obserwowaniu rezultatów naszej pracy oraz omawianiu ewentualnych błędów, aby unikać ich w przyszłości. Pokażemy Wam jak w świadomy sposób posługiwać się posiadanym sprzętem, tak by uzyskać zamierzone efekty.

Czytaj więcej...

Filmowanie i montaż pierwsze kroki Szczecin 08-09.07.2017

Filmowanie i montaż  pierwsze kroki Szczecin 08-09.07.2017

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl warsztatów - filmowanie lustrzankami cyfrowymi oraz postprodukcja video dla początkujących. Masz aparat i nie bardzo wiesz jak zacząć kręcić filmy ? a może zacząłeś swoją przygodę z filmem a chciałbys usystematyzować swoją wiedzę - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.Intensywne kompendium wiedzy teoretycznej połączonej z praktyka - na pewno rozwieje Twoje wątpliwości w tej tematyce.

Czytaj więcej...

Piotr Pietryga - Mokry Kolodion 07.10.2017 / 08.10.2017

Piotr Pietryga - Mokry Kolodion 07.10.2017 / 08.10.2017Serdecznie zapraszamy na warsztaty z  techniki mokrego kolodionu i wykonywania ambrotypów - niezwykłych fotografii powstałych ze srebra osiadłego na szklanych płytach.
Ambrotypia to fotografia oparta na metodzie mokrego kolodionu, gdzie obraz jest tworzony przez osiadłe na szklanych płytach srebro. Prace mienią się niespotykanym światłem w partiach jasnych, a ich czerń pozostaje nieprzenikniona. Daje to wrażenie trójwymiarowości.Każdy ambrotyp jest unikalny, z racji, że jest to ręczny proces, nie sposób jest zrobić dwóch identycznych ambrotypów.
Przewidziane jest maksimum 6 miejsc, cena za kurs wynosi 579 zł. Warsztaty odbywają się w małej grupie i przyjaznej atmosferze. 

Czytaj więcej...

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 24.09.2017

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 24.09.2017Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii kulinarnej. Są one przeznaczone dla miłośników kulinariów, blogerów, menagerów restauracji , jak również dla tych którzy z fotografowaniem dań wiążą nadzieję na przyszłą karierę :) Pamiętajmy, że prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli, producentów najróżniejszych produktów spożywczych, portali , blogów oraz wydawnictw kulinarnych. Dzięki tym zajęciom w mig opanujesz wiedzę, która pozwoli Ci uwiecznić Twoje kulinarne dzieła. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i PRAKTYCZNĄ dotyczącą sprzętu, kompozycji oraz sposobu oświetlenia fotografowanego obiektu. Nauczysz się obrabiać zdjęcia w cyfrowej ciemni - dodawać efekty, korygować wady i udostępniać efekty Twojej pracy.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 30.09-01.10.2017

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 30.09-01.10.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Kalisz 04.11.2017

Kurs fotografii pierwsze kroki - Kalisz 04.11.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

 

 

 

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Leszno 05.08.2017

Kurs fotografii pierwsze kroki - Leszno 05.08.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...

Biało - Czarne Plenery II Edycja

szkoleniafoto pl plenery fotograficzne w sulimierzu zajawka 1Nowy cykl plenerowych spotkań fotograficznych skierowanych do osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i ciągle im mało focenia :) Świetna propozycja dla fotografów chcących zbudować swoje portfolio.
Tym razem zapraszamy nie na warsztaty, a na spotkania fotograficzne , na których fotografowie wspólnie z Modelkami sami organizują swój czas i tworzą wyjątkowe kadry.
Ze swojej strony zapewniamy Modelki,  noclegi oraz wyżywienie - w zależności jaka opcję spędzenia czasu wybierzecie.

 

Czytaj więcej...

Sensualny świat Alberta Fincha - Sulimierz 08-10.09.2017

Sensualny świat Alberta Fincha - Sulimierz 08-10.09.2017

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi Albert „Finch”.
Tematyką warsztatów będzie fotografia portretowa, sensualna, aktowa - pod okiem Alberta będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w bardzo klimatycznym miejscu. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie, w Sulimierzu, gdzie pomysły na zdjęcia się nie kończą. Dzięki temu każdy z uczestników ma dużo czasu na indywidualną prace z modelka pod okiem prowadzącego.

Czytaj więcej...

NinoVeron - Akt w plenerze

szkoleniafoto.pl Bartek NinoVeron akt w plenerze sulimierz zajawka 25 27 08Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii aktowej, które poprowadzi NinoVeron.
Pod okiem Prowadzącego będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w bardzo klimatycznym miejscu. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie, w Sulimierzu, gdzie pomysły na zdjęcia się nie kończą. Każdy z uczestników ma dużo czasu na indywidualną prace z Modelka oraz cenne rady NinoVerona.

Czytaj więcej...

Marcin Twardowski - Portret i Fashion

Szkoleniafoto pl marcin twardowski szkoleniafotopl

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii portretowej i fashion, które poprowadzi Marcin Twardowski.W Sielskim Zakątku będziecie mieli okazję na poprawę swojego warsztatu, poznanie technik oraz prawidłowej kompozycji co w konsekwencji pozwoli na zrozumienie  specyfiki fotografii portretu oraz fashion. Będzie to równiez okazja do stworzenia niesamowitych zdjęć do poszerzenia swojego portfolio w bardzo klimatycznym miejscu. Każdy z uczestników będzie miał dużo czasu na indywidualną prace z profesjonalną Modelką pod okiem Prowadzącego. Będzie niezwykle intensywnie!!!!!

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zajęcia indywidualne

W związku z licznymi zapytaniami przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zajęć indywidualnych - dostosowaną bezpośrednio na konkretne potrzeby Uczestnika tego typu szkoleń. Są one skierowane m.in. dla osób, które nie mogły zapisać się na zajęcia grupowe oraz dla wszystkich preferujących indywidualne spotkania z naszym szkoleniowcem www.lukaszbrodala.pl

W przypadku zajęć indywidualnych zyskujemy nieograniczona możliwość dostosowania intensywności spotkań (od 1 do 5 razy w tygodniu)

Mamy całkowitą dowolność w wyborze długości zajęć (od 60 minut po dowolną wielokrotność tego czasu)

Zakres kursu jest dobierany na podstawie analizy potrzeb konkretnego Uczestnika - począwszy od podstaw fotografii, poprzez jej bardziej zaawansowane dziedziny oraz obróbkę cyfrową zdjęć w programach takich jak Adobe Lightroom, Photoshop czy Capture One. Są świetną alternatywą do zajęć grupowych, gdy nasza wiedza, którą już posiadamy ma zostać usystematyzowana.

Zajęcia indywidualne to również większa intensywność (100 procent czasu wykładowcy poświęcone jest Kursantowi )

W celu wysłania zapytania proszę o wypełnienie formularza.

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Czytaj więcej...

Adobe Lightroom pierwsze kroki Gdańsk 09.04.2017

Adobe Lightroom pierwsze kroki Gdańsk 09.04.2017Są to szkolenia skierowane do osób, które chcą poznać tajniki obróbki zdjęć w najbardziej popularnym programie do postprocessingu - Adobe Lightroom. Jest to fantastyczne narzędzie, dedykowane zarówno dla profesjonalnych fotografików jak i osób, które pasjonują się tą dziedziną i chcą, by robione przez nich zdjęcia zyskały na jakości dzięki zastosowanej obróbce. Dzięki tym warsztatom zdobędziecie umiejętność sprawnego wykorzystania funkcji Lightrooma, jak również sposoby bezproblemowego i szybkiego katalogowania zdjęć oraz ich edycji - tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna fotografia cyfrowa. Wasze zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar, rozwiną skrzydła, gdy wywołacie cyfrowy negatyw w programie Lightroom.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Gdańsk 08.04.2017

Kurs fotografii pierwsze kroki - Gdańsk 08.04.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Poznań 23-09.2017

zajawka poznan poczatekZaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...

Albert Finch - Siła emocji Wrocław 19-20.08.2017

szkoleniafoto pl sila emocji alberta finch big studio wroclaw.zajawkaTematyką warsztatów będzie fotografia kobieca - sensualna i aktowa - pod okiem Alberta będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w niezwykle klimatycznym BigStudio. Do dyspozycji uczestników będą dwie sale - Loft oraz Dream. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie. Dzięki temu każdy z uczestników ma sporo czasu na indywidualną prace z modelka pod okiem Prowadzącego.
Pozować będą 3 Modelki , maksymalna liczba uczestników to 10 osób. 

 

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Wrocław 06.08.2017

szkoleniafoto pl kurs fotografii pierwsze kroki wrocaw.zajawkaZaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...