Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Adobe Lightroom pierwsze kroki Gdańsk 11.03.2018

Adobe Lightroom pierwsze kroki Gdańsk 11.03.2018Są to szkolenia skierowane do osób, które chcą poznać tajniki obróbki zdjęć w najbardziej popularnym programie do postprocessingu - Adobe Lightroom. Jest to fantastyczne narzędzie, dedykowane zarówno dla profesjonalnych fotografików jak i osób, które pasjonują się tą dziedziną i chcą, by robione przez nich zdjęcia zyskały na jakości dzięki zastosowanej obróbce. Dzięki tym warsztatom zdobędziecie umiejętność sprawnego wykorzystania funkcji Lightrooma, jak również sposoby bezproblemowego i szybkiego katalogowania zdjęć oraz ich edycji - tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna fotografia cyfrowa. Wasze zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar, rozwiną skrzydła, gdy wywołacie cyfrowy negatyw w programie Lightroom.

 

PROGRAM SZKOLENIA: 

 

1. Tworzenie katalogów i importowanie - omówimy cały proces importu zdjęć oraz tworzenie katalogów jak również ich porządkowanie 

2. Moduł interfejsu i podstawy - przeanalizujemy cały interfejs oraz podstawowe moduły

3. Optymalizacja oraz poznanie modułu Develop - zanim przejdziemy do obróbki obrazu , ważne jest, aby przejrzeć opcje dotyczące konfiguracji oraz optymalizacji przestrzeni roboczej.

4. RAW vs JPG - omówimy różnice między formatem raw i jpg

5. Pędzel - niezwykle ważnym narzędzie w Adobe Lightroom . 

6. Krzywe -  jak prawidłowo zbalansować tony na naszym zdjęciu ?

7. Skóra ! Praca nad naturalnym kolorem skóry może być naprawdę wymagająca. W tym kroku nauczycie się , jak stworzyć piękne i delikatne odcienie skóry nie naruszając tła.

8.MAKSIMUM ĆWICZEŃ PRAKTYCZNYCH - cały kurs jest nastawiony na praktykę - nauczymy się jak tworzyć piękne panoramy, poznamy techniki obróbki zdjęć niedoświetlonych lub prześwietlonych oraz wiele innych zagadnień - wszystko poparte przykładami zdjęciowymi.

 

 

Jest to szkolenie nastawione na praktykę , każde zagadnienie będzie oparte przykładowymi zdjęciami, aby jak najłatwiej można było przyswoić wiedzę dotyczącą programu Adobe Lightroom.

Wszystkie narzędzia , moduły i ogólną pracę w tym programie staram się omówić w jak najprostszy i bardzo przyswajalny sposób, aby  osoby stawiające pierwsze kroki w Lightroomie nie miały problemów z obróbką swoich zdjęć.

Każdy uczestnik otrzyma BONUS  w postaci przydatnych presetów !

 

Termin warsztatów : 11.03.2018 w godz. 10:00 - 18:00  
Koszt warsztatów : 299 PLN z VAT PROMOCYJNA CENA 249 PLN
Miejsce : Gdańsk
Liczba uczestników : max 12 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać :  laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Adobe Lightroom 5, 6 lub CC (może być wersja próbna)
Cena zawiera : napoje i przekąski

 

One + One - Zapisz się z drugą osobą na dowolny kurs/warsztaty a oboje zgarniecie 10% zniżki ! 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu


0.00 PLN