Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Adobe Lightroom pierwsze kroki Kalisz 02.06.2019

Adobe Lightroom pierwsze kroki Kalisz 02.06.2019Są to szkolenia skierowane do osób, które chcą poznać tajniki obróbki zdjęć w najbardziej popularnym programie do postprocessingu - Adobe Lightroom. Jest to fantastyczne narzędzie, dedykowane zarówno dla profesjonalnych fotografików jak i osób, które pasjonują się tą dziedziną i chcą, by robione przez nich zdjęcia zyskały na jakości dzięki zastosowanej obróbce. Dzięki tym warsztatom zdobędziecie umiejętność sprawnego wykorzystania funkcji Lightrooma, jak również sposoby bezproblemowego i szybkiego katalogowania zdjęć oraz ich edycji - tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna fotografia cyfrowa. Wasze zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar, rozwiną skrzydła, gdy wywołacie cyfrowy negatyw w programie Lightroom.

 

 

PROGRAM SZKOLENIA: 

1. Tworzenie katalogów i importowanie - omówimy cały proces importu zdjęć oraz tworzenie katalogów jak również ich porządkowanie 

2. Moduł interfejsu i podstawy - przeanalizujemy cały interfejs oraz podstawowe moduły

3. Optymalizacja oraz poznanie modułu Develop - zanim przejdziemy do obróbki obrazu , ważne jest, aby przejrzeć opcje dotyczące konfiguracji oraz optymalizacji przestrzeni roboczej.

4. RAW vs JPG - omówimy różnice między formatem raw i jpg

5. Pędzel - niezwykle ważnym narzędzie w Adobe Lightroom . 

6. Krzywe -  jak prawidłowo zbalansować tony na naszym zdjęciu ?

7. Skóra ! Praca nad naturalnym kolorem skóry może być naprawdę wymagająca. W tym kroku nauczycie się , jak stworzyć piękne i delikatne odcienie skóry nie naruszając tła.

8.MAKSIMUM ĆWICZEŃ PRAKTYCZNYCH - cały kurs jest nastawiony na praktykę - nauczymy się jak tworzyć piękne panoramy, poznamy techniki obróbki zdjęć niedoświetlonych lub prześwietlonych oraz wiele innych zagadnień - wszystko poparte przykładami zdjęciowymi. 

Jest to szkolenie nastawione na praktykę , każde zagadnienie będzie oparte przykładowymi zdjęciami, aby jak najłatwiej można było przyswoić wiedzę dotyczącą programu Adobe Lightroom.

Wszystkie narzędzia , moduły i ogólną pracę w tym programie staram się omówić w jak najprostszy i bardzo przyswajalny sposób, aby  osoby stawiające pierwsze kroki w Lightroomie nie miały problemów z obróbką swoich zdjęć.

Każdy uczestnik otrzyma BONUS  w postaci przydatnych presetów !

 

Termin warsztatów : 02.06.2019 w godz. 10:00 - 18:00  

Koszt warsztatów : 259 PLN z VAT
Miejsce : Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja "Romaniszyn" 62-800 Kalisz, Al. Wolności 18/3
Liczba uczestników : max 12 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać :  laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Adobe Lightroom 5 lub 6 (może być wersja próbna)
Cena zawiera : napoje i przekąski

 

One + One - Zapisz się z drugą osobą na dowolny kurs/warsztaty a oboje zgarniecie 10% zniżki ! 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

 

Opinie - Adobe Lightroom pierwsze kroki

Piotr Szymanowski - To był mega udany weekend. Wielkie dzięki. Dużo wiedzy i trików.Nic tylko robić obrabiać i się chwalić. dzięki za Swoje presety. Do zobaczenie na PS.

 

Krzysztof Śniadek - Szkolenie jak i prowadzący na 5+, bardzo gorąco polecam, oby więcej takich szkoleń pozdrawiam

 

Aleksandra Terakowska - Kurs poprowadzony bardzo profesjonalnie, całość odbywała się na bardzo różnorodnych zdjęciach co pozwoliło w pełni zrozumieć działanie wszystkich suwaczków. Bardzo dobrym rozwiązaniem ze strony prowadzącego okazały się konsultacje które odbyły się kilka dni po odbytym kursie. Bardzo polecam !

 

Ania Krzyś - Prowadzący bardzo cierpliwy ! nawet dla tak opornego kursanta jak Ja :) Widać bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć, osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty, czekam na kurs w studio ! :)

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu


0.00 PLN