Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Plenery Fotograficzne

Biało - Czarne Plenery II Edycja

szkoleniafoto pl plenery fotograficzne w sulimierzu zajawka 1Nowy cykl plenerowych spotkań fotograficznych skierowanych do osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i ciągle im mało focenia :) Świetna propozycja dla fotografów chcących zbudować swoje portfolio.
Tym razem zapraszamy nie na warsztaty, a na spotkania fotograficzne , na których fotografowie wspólnie z Modelkami sami organizują swój czas i tworzą wyjątkowe kadry.
Ze swojej strony zapewniamy Modelki,  noclegi oraz wyżywienie - w zależności jaka opcję spędzenia czasu wybierzecie.

 

Czytaj więcej...

Sensualny świat Alberta Fincha - Sulimierz 08-10.09.2017

Sensualny świat Alberta Fincha - Sulimierz 08-10.09.2017

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi Albert „Finch”.
Tematyką warsztatów będzie fotografia portretowa, sensualna, aktowa - pod okiem Alberta będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w bardzo klimatycznym miejscu. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie, w Sulimierzu, gdzie pomysły na zdjęcia się nie kończą. Dzięki temu każdy z uczestników ma dużo czasu na indywidualną prace z modelka pod okiem prowadzącego.

Czytaj więcej...

NinoVeron - Akt w plenerze

szkoleniafoto.pl Bartek NinoVeron akt w plenerze sulimierz zajawka 25 27 08Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii aktowej, które poprowadzi NinoVeron.
Pod okiem Prowadzącego będziecie mieli okazję do stworzenia niesamowitych zdjęć w bardzo klimatycznym miejscu. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w kameralnym gronie, w Sulimierzu, gdzie pomysły na zdjęcia się nie kończą. Każdy z uczestników ma dużo czasu na indywidualną prace z Modelka oraz cenne rady NinoVerona.

Czytaj więcej...

Marcin Twardowski - Portret i Fashion

Szkoleniafoto pl marcin twardowski szkoleniafotopl

Zapraszamy do niewielkiego i bardzo kameralnego gospodarstwa agroturystycznego w Sulimierzu na warsztaty fotografii portretowej i fashion, które poprowadzi Marcin Twardowski.W Sielskim Zakątku będziecie mieli okazję na poprawę swojego warsztatu, poznanie technik oraz prawidłowej kompozycji co w konsekwencji pozwoli na zrozumienie  specyfiki fotografii portretu oraz fashion. Będzie to równiez okazja do stworzenia niesamowitych zdjęć do poszerzenia swojego portfolio w bardzo klimatycznym miejscu. Każdy z uczestników będzie miał dużo czasu na indywidualną prace z profesjonalną Modelką pod okiem Prowadzącego. Będzie niezwykle intensywnie!!!!!

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...