Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Szczecin

Marta Machej - portret / beauty & fashion 8-9.06.2019

beauty 2Warsztaty z portretu , fotografii beauty i fashion, które poprowadzi doświadczona i kreatywna w tej tematyce Marta Machej. Zajęcia odbywają się w studio z udziałem doświadczonych Modelek. Jeśli warunki tmosferyczne nam na to pozwolą to zaplanowaliśmy również moduł plenerowy. Poznancie różne rodzaje oświetlenia i modyfikatorów oraz sposobu ich efektywnego wykorzystania podczas sesji zdjęciowych. Techniki pracy fotografa podczas sesji portretowej, beauty oraz fashion. Profesjonalna obróbka zdjęć - narzędzia oraz różnice pomiędzy retuszem "zwykłym", a high-end.

  

 

Czytaj więcej...

Kurs Fotografia dla średniozaawansowanych Szczecin 13-14.07.2019

kurs szkoleniafoto pl portret i postprocesing sulimierz

Wszechstronny kurs fotografii dla osób, które znają już zasady prawidłowej ekspozycji i mają solidne podstawy manualnej obsługi aparatu. Jeśli chcesz "wycisnąć" ze swojego sprzętu coś więcej i wkroczyć w poziom bardziej zaawansowany , to jest to szkolenie skierowane właśnie do Ciebie. 
Kurs "Fotografia dla średniozaawansowanych" jest świetną kontynuacją naszego szkolenia z podstaw "Fotografia - pierwsze kroki"
Ugruntujesz swoją wiedzę i poszerzysz ją o nowe umiejętności fotograficzne. 

Czytaj więcej...

Adobe Photoshop - retusz portretu Szczecin 03.03.2019

kurs szkoleniafoto pl blysk w plenerze ppierwsze kroki leszno

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów - Krótko i na temat...Jak wskazuje nazwa jest to kurs obróbki cyfrowej zdjęć portretowych w pigułce.  Intensywne kompendium wiedzy teoretycznej połączonej z praktyka - na pewno rozwieje wątpliwości w tematyce obróbki plików RAW w cyfrowej ciemni  jaką jest Adobe Photoshop. Dzięki tym warsztatom zdobędziecie umiejętność sprawnego wykorzystania funkcji do obróbki portretu tak, by w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje nam współczesna fotografia cyfrowa. Wasze zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar, rozwiną skrzydła, gdy poddacie obróbce cyfrowy negatyw w programie Photoshop.

Czytaj więcej...

Warsztaty wizażu ślubnego Agnieszka Ogrodniczak IMAGO 22-23.06.2019

szkoleniafoto pl warsztaty z wizau lubnego zajawkaSerdecznie zapraszamy na warsztaty wizażu ślubnego obejmującego makijaż i stylizację fryzury ślubnej w klimacie boho. Szkolenie prowadzi niezwykle zdolna i utalentowana Agnieszka Ogrodniczak IMAGO. Myślę, że osobom będącym w tematyce nie trzeba Prowadzącej przedstawiać :) Warsztaty są przeznaczone dla miłośników stylizacji fryzur oraz makijażu, początkujących wizażystek oraz osób pracujących w zawodzie, które chcą poznać nowe trendy oraz doskonalić techniki makijażowe oraz stylizacje fryzur ślubnych.  Warsztaty mają formę pokazu oraz część praktyczną, podczas której każda z uczestnioczek wykona ślubny makijaż oraz upięcie w stylu boho.

Czytaj więcej...

Adobe Lightroom -pierwsze kroki Szczecin 03.03.2019

zajawka poznan poczatek

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów - Krótko i na temat...Jak wskazuje nazwa jest to kurs obróbki cyfrowej zdjęć w pigułce.  Intensywne kompendium wiedzy teoretycznej połączonej z praktyka - na pewno rozwieje Twoje wątpliwości w tematyce obróbki plików RAW w cyfrowej ciemni  jaką jest Adobe Lightroom.

Czytaj więcej...

Albert Finch - zmysł, dotyk, emocje... 12-13.10.2019

Szkoleniafoto.pl Albert Finch Sensual Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Albertem Finchem ....tym razem edycja apartamentowo-studyjna. Bardzo intensywne zajęcia podczas, których towarzyszyć nam będa doświadczone modelki. Poznamy tajniki pracy Alberta - w  szczególności Jego sposób operowania światłem zastanym. Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest to, iż odbywają się one w bardzo kameralnym gronie - maksymalnie 9 osób!Dzięki temu każdy z uczestników ma dużo czasu na  indywidualną prace z modelka pod okiem Prowadzącego.

Czytaj więcej...

Warsztaty w studio - Krótka historia o miłości.....05-06.10.2019

kurs szkoleniafoto pl studio pierwsze kroki lesznoSerdecznie zapraszamy na autorskie warsztaty fotografii studyjnej, które poprowadzi Łukasz Brodala - dwukrotny laureat nagrody Fotoerotica. 
Krótka historia o miłości…...czyli fotografia subtelna, zmysłowa, niezwykle naturalna i uwalniająca kobiece emocje.Brzmi jak temat z filmu ? Przyznam, że troszkę tak miało być....W swoich fotografiach przedstawiających człowieka dążę do jak największej naturalności, uchwycenia momentu w taki sposób, aby zdjęcie wyglądało jak klatka filmowa.
Warsztaty skierowane są do osób, które podstawy i obsługę aparatu mają już opanowane :) Dodatkową zaletą jest to, iż odbywają się w małej grupie i przyjaznej atmosferze.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 11-12.05.2019

kurs szkoleniafoto pl studio pierwsze kroki kaliszZaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...