Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Szczecin

Spotkania Fotograficzne Krótko i na temat....

Szkoleniafoto pl zajawka krotko i na tematZapraszamy na nowy cykl spotkań fotograficznych "Krótko i na temat -....". Dlaczego taka nazwa ? Właśnie dlatego, iż podczas  zajęć będzie konkretnie w danym temacie, bez zbędnych informacji. Pomimo, iż spotkania planujemy na około 3 godziny to zapewniamy Was, iż informacji przedstawiających daną temetyke fotograficzną będzie sporo :) Szkolenia nastawione są na praktykę - podczas całych zajęć skupiamy się na fotografowaniu, obserwowaniu rezultatów naszej pracy oraz omawianiu ewentualnych błędów, aby unikać ich w przyszłości. Pokażemy Wam jak w świadomy sposób posługiwać się posiadanym sprzętem, tak by uzyskać zamierzone efekty.

Czytaj więcej...

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 24.09.2017

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 24.09.2017Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii kulinarnej. Są one przeznaczone dla miłośników kulinariów, blogerów, menagerów restauracji , jak również dla tych którzy z fotografowaniem dań wiążą nadzieję na przyszłą karierę :) Pamiętajmy, że prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli, producentów najróżniejszych produktów spożywczych, portali , blogów oraz wydawnictw kulinarnych. Dzięki tym zajęciom w mig opanujesz wiedzę, która pozwoli Ci uwiecznić Twoje kulinarne dzieła. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i PRAKTYCZNĄ dotyczącą sprzętu, kompozycji oraz sposobu oświetlenia fotografowanego obiektu. Nauczysz się obrabiać zdjęcia w cyfrowej ciemni - dodawać efekty, korygować wady i udostępniać efekty Twojej pracy.

Czytaj więcej...

Piotr Pietryga - Mokry Kolodion 07.10.2017 / 08.10.2017

Piotr Pietryga - Mokry Kolodion 07.10.2017 / 08.10.2017Serdecznie zapraszamy na warsztaty z  techniki mokrego kolodionu i wykonywania ambrotypów - niezwykłych fotografii powstałych ze srebra osiadłego na szklanych płytach.
Ambrotypia to fotografia oparta na metodzie mokrego kolodionu, gdzie obraz jest tworzony przez osiadłe na szklanych płytach srebro. Prace mienią się niespotykanym światłem w partiach jasnych, a ich czerń pozostaje nieprzenikniona. Daje to wrażenie trójwymiarowości.Każdy ambrotyp jest unikalny, z racji, że jest to ręczny proces, nie sposób jest zrobić dwóch identycznych ambrotypów.
Przewidziane jest maksimum 6 miejsc, cena za kurs wynosi 579 zł. Warsztaty odbywają się w małej grupie i przyjaznej atmosferze. 

Czytaj więcej...

Filmowanie i montaż pierwsze kroki Szczecin 08-09.07.2017

Filmowanie i montaż  pierwsze kroki Szczecin 08-09.07.2017

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl warsztatów - filmowanie lustrzankami cyfrowymi oraz postprodukcja video dla początkujących. Masz aparat i nie bardzo wiesz jak zacząć kręcić filmy ? a może zacząłeś swoją przygodę z filmem a chciałbys usystematyzować swoją wiedzę - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.Intensywne kompendium wiedzy teoretycznej połączonej z praktyka - na pewno rozwieje Twoje wątpliwości w tej tematyce.

Czytaj więcej...

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 30.09-01.10.2017

Kurs fotografii pierwsze kroki - Szczecin 30.09-01.10.2017Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

Czytaj więcej...