Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Warsztaty Fotografii Ciążowej 09.06.2018

szkoleniafoto pl warsztaty fotografii ciazowej szczecin studiobrodi fotografia ciazowa jest fajna strona szkolenia zajawka

Fotografia ciążowa jest coraz bardziej popularna, przyszłe Mamy chcą uwiecznić swój wyjątkowy stan i cieszyć się pamiątką na długie lata.
Serdecznie zapraszamy na nowy cykl kursów fotograficznych z zakresu fotografii ciążowej. Miło nam będzie gościć wszystkich, którzy chcą robić piękne zdjęcia przyszłym mamom , zarówno  amatorów, jak i zawodowców, którzy myślą o rozszerzeniu swojej oferty o fotografię ciążową.
Szkolenie poprowadzi Magdalena Borys - ceniona Pani fotograf z zakresu szeroko pojętej fotografii rodzinnej tj. fotografia ciążowa, noworodkowa i dziecięca.

 

 

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl kursów fotograficznych z zakresu fotografii ciążowej. Miło nam będzie gościć wszystkich, którzy chcą robić piękne zdjęcia przyszłym mamom , zarówno  amatorów, jak i zawodowców, którzy myślą o rozszerzeniu swojej oferty.
Szkolenie poprowadzi Magdalena Borys - ceniona Pani fotograf z zakresu szeroko pojętej fotografii rodzinnej tj. fotografia ciążowa, noworodkowa i dziecięca.

https://www.facebook.com/Magdalena-Borys-Fotografia-825870667484230/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100002319724842&pnref=lhc

http://www.mborysfoto.pl/

Dziedzina fotografii rodzinnej, czyli sesje ciążowe wymagają zastosowania ogólnych reguł fotograficznych i jednocześnie ukazania piękna zmieniającego się kobiecego ciała, emocji , wszechobecnej radości i magię wyjątkowego czasu ciąży.
Warsztaty nastawione są na praktykę, mają wyzwolić w uczestnikach wrażliwość, poczucie estetyki i świadomość doboru odpowiedniego sprzętu i oświetlenia.

Podczas szkolenia pozować będzie Przyszła Mama wraz z Partnerem

 

RAMOWY PROGRAM WARSZTATÓW :

10.00 - 10.30  Rozpoczęcie warsztatów , zapoznanie się Uczestników oraz krótkie omówienie i prezentacja dotycząca fotografii ciążowej - na co szczególnie zwracać uwagę , jak ustawiać Modelkę, aby wszystko wyglądało perfekcyjnie
10.30 - 13.30  Zajęcia praktyczne, czyli sesja ciążowa w warunkach studyjnych przy jednoczesnym omawianiu przez Prowadzącą zagadnień związanych z fotografowaniem kobiety w ciąży,  czyli kompendium wiedzy w tej dziedzinie
13.30 - 15.30 Sesja zdjęciowa w plenerze
15.30 - 16.00 Obiad
16.00 - 17.00 Obróbka cyfrowa w Adobe Photoshop
17.00 - 18.00 Marketing w fotografii ,  pytania i odpowiedzi
18.00             Zakończenie warsztatów

 

 

Termin warsztatów : 09.06.2016 w godz. 10:00 - 18:00 
Koszt warsztatów : 699 PLN brutto
Miejsce : Studio ul. Kaszubska 57 Szczecin
Liczba uczestników : maksymalnie 8 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać : dowolny aparat cyfrowy wraz z obiektywem o ogniskowej 35mm, 50mm, 85mm 
Cena zawiera : opiekę merytoryczną Prowadzącej , napoje i przekąski, obiad 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
raczej cyfry :)
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu
0.00 PLN