Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 16.09.2018

Fotografia Kulinarna od A do Z - Szczecin 16.09.2018Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii kulinarnej. Są one przeznaczone dla miłośników kulinariów, blogerów, menagerów restauracji , jak również dla tych którzy z fotografowaniem dań wiążą nadzieję na przyszłą karierę :) Pamiętajmy, że prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli, producentów najróżniejszych produktów spożywczych, portali , blogów oraz wydawnictw kulinarnych. Dzięki tym zajęciom w mig opanujesz wiedzę, która pozwoli Ci uwiecznić Twoje kulinarne dzieła. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i PRAKTYCZNĄ dotyczącą sprzętu, kompozycji oraz sposobu oświetlenia fotografowanego obiektu. Nauczysz się obrabiać zdjęcia w cyfrowej ciemni - dodawać efekty, korygować wady i udostępniać efekty Twojej pracy.

Na kursie fotografii kulinarnej otrzymasz praktyczne wskazówki, aby Twoje zdjęcia dosłownie „jadło się oczami”. Przede wszystkim porozmawiamy o stylizacji i kompozycji- zarówno potraw jak i całej otoczki, czyli dowiesz się jak stworzyć piękny i apetyczny kadr bazując na harmonii, palecie barw, doborze odpowiednich gadżetów oraz podkładów i teł, jak również uzyskasz odpowiedź dlaczego tak ważny jest trójpodział i dowiesz się o jego mocnych punktach. Uzyskasz konkretną wiedzę dotyczącą oświetlenia, począwszy od wykorzystania światła naturalnego, po pracę ze światłem stałym, a skończywszy na oświetleniu błyskowym. W części praktycznej razem stworzymy aranżację potrawy oraz zrobimy sesję zdjęciową. Pokażemy Ci, że aby wykonać dobre zdjęcia potraw wcale nie musisz posiadać tony sprzętu…..w tej tematyce sporo zależy od Twojej kreatywności i dobrego światła. Etapem końcowym Naszej wspólnej przygody będzie obróbka i retusz zdjęć w programie Adobe Photoshop, wtedy poznasz proste, ale bardzo efektowne triki, aby Twoje zdjęcia były oszlifowane niczym diament i jeszcze bardziej pobudzały apetyt. 

Warsztaty poprowadzi dwójka doświadczonych blogerów kulinarnych - Magda i Piotr. Serdecznie zapraszamy na bloga "Kraina Miodem płynąca"

Termin warsztatów : 16.09.2018 w godz. 10:00 - 16:30
Koszt warsztatów : 449 PLN brutto

Miejsce : Studio ul.Kaszubska 57 / 108 ( I piętro ) Szczecin
Liczba uczestników : maksymalnie 8 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać : dowolny aparat cyfrowy
Cena zawiera : napoje i przekąski

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
raczej cyfry :)
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu
0.00 PLN