Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Opinie - Kurs fotografii pierwsze kroki

Karolina Wilas - Pod okiem Łukasza poznawałam tajniki fotografii cyfrowej począwszy od najprostszego tematu czyli poznania aparatu po obróbkę zdjęć i śmiało mogę polecić. Swoją wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały - nawet dla laika, służy pomocą na każdym etapie, cierpliwie tłumaczy a i uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy. Jeżeli jesteś początkującym fotografem i chcesz opanować swój sprzęt - nie wahaj się. Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej edycji czy techniki studyjnej/plenerowej - warsztaty z Łukaszem wprowadzą cię w ten świat

Anna Barnaś - FB:Anna Barnaś Fotografia - Warsztaty prowadzone profesjonalnie. Łukasz jako instruktor jest rewelacyjny. Ciepły, życzliwy, zawsze świetnie przygotowany. Polecam wszystkim!

Krzysztof Wodnicki - Szkolenie pozwoliło mi poznać czym jest fotografia, a przede wszystkim wyjaśniło (podstawowe i nie tylko) pojęcia związane z tematem i możliwości ich stosowania. Po moim całkowitym zniechęceniu do robienia zdjęć w ostatnich miesiącach, gdy nabyłem lustrzankę teraz bez aparatu nie ruszam się z domu. Wszystkie uwagi Pana Łukasza wziąłem sobie głęboko do serca. Czekam na następny kurs z obróbki, jeśli będzie tak samo fachowo poprowadzony, a jestem tego pewien, każdy uczestnik wyniesie z niego bardzo wiele. Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny, nie było pytania, na które nie potrafiłby odpowiedzieć używając przy tym szeregu argumentów. Podsumowując - najlepiej zainwestowane 179zł:) Polecam każdemu, do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Opinie - Adobe Lightroom pierwsze kroki

Piotr Szymanowski - To był mega udany weekend. Wielkie dzięki. Dużo wiedzy i trików.Nic tylko robić obrabiać i się chwalić. dzięki za Swoje presety. Do zobaczenie na PS.

 

Krzysztof Śniadek - Szkolenie jak i prowadzący na 5+, bardzo gorąco polecam, oby więcej takich szkoleń pozdrawiam

 

Aleksandra Terakowska - Kurs poprowadzony bardzo profesjonalnie, całość odbywała się na bardzo różnorodnych zdjęciach co pozwoliło w pełni zrozumieć działanie wszystkich suwaczków. Bardzo dobrym rozwiązaniem ze strony prowadzącego okazały się konsultacje które odbyły się kilka dni po odbytym kursie. Bardzo polecam !

 

Ania Krzyś - Prowadzący bardzo cierpliwy ! nawet dla tak opornego kursanta jak Ja :) Widać bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć, osobiście jestem bardzo zadowolona i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty, czekam na kurs w studio ! :)

Opinie - szkolenia indywidualne

Natalia Kamińska - Indywidualne szkolenie pod okiem Pana Łukasza pozwoliło mi na lepsze poznanie strony technicznej fotografii. Nauczyłam się w jaki sposób i jak najlepiej wykorzystać potencjał aparatu, który posiadam.  Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście i dostosowanie kursu do moich potrzeb oraz zainteresowań. Pan Łukasz był bardzo pomocny i przede wszystkim cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania :) Szkolenie zdecydowanie godne polecenia!