Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Kurs fotografii pierwsze kroki - Gorzów Wlkp. 13.05.2023

Kurs fotografii pierwsze kroki - Gorzów Wlkp. 13.05.2023Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ?   Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać swój aparat. Na pewno nie poznacie historii fotografii czy innej tematyki , która nie przyda się podczas fotografowania. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych - w zamian oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy zawiązanej z fotografią - zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych.

 

 

PROGRAM SZKOLENIA :

 • poznajemy swój sprzęt - przyciski, funkcje itp.
 • podział oraz rodzaje obiektywów i sposoby ich wykorzystania
 • programy tematyczne - czy warto z nich korzystać ? 
 • tryby AV , TV oraz tryb manualny
 • RAW kontra JPG - dlaczego warto korzystać z cyfrowych negatywów ?
 • pomiar światła: przysłona, czas, czułość – czyli zasady prawidłowej ekspozycji 
 • histogram - z czym to "się je " i do czego służy ?
 • prawidłowe komponowania kadru – trójpodział, itd.
 • technika wykonania fotografii portretowej, pejzażu oraz architektury - cenne wskazówki 
 • fotografia w świetle zastanym i z użyciem lampy błyskowej
 • najczęstsze błędy w fotografii – jak ich uniknąć?
 • i wszystko to, o co mnie zapytacie…

  Wiedza teoretyczna jest również przekładana na praktykę, podczas zajęć wychodzimy w plener, aby fotografować w różnych warunkach oświetleniowych.

 

 

Termin warsztatów : 13.05.2023 w godz. 10:00 - 18:00  
Koszt warsztatów : 399 PLN
Miejsce : Gorzów Wlkp 
Liczba uczestników : max 10 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać : dowolny aparat cyfrowy
Cena zawiera : napoje i przekąski 

 

One + One - Zapisz się z drugą osobą na dowolny kurs/warsztaty a oboje zgarniecie 10% zniżki ! 

 

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Opinie - Kurs fotografii pierwsze kroki

Karolina Wilas - Pod okiem Łukasza poznawałam tajniki fotografii cyfrowej począwszy od najprostszego tematu czyli poznania aparatu po obróbkę zdjęć i śmiało mogę polecić. Swoją wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały - nawet dla laika, służy pomocą na każdym etapie, cierpliwie tłumaczy a i uśmiech nigdy nie schodzi z jego twarzy. Jeżeli jesteś początkującym fotografem i chcesz opanować swój sprzęt - nie wahaj się. Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej edycji czy techniki studyjnej/plenerowej - warsztaty z Łukaszem wprowadzą cię w ten świat

Anna Barnaś - FB:Anna Barnaś Fotografia - Warsztaty prowadzone profesjonalnie. Łukasz jako instruktor jest rewelacyjny. Ciepły, życzliwy, zawsze świetnie przygotowany. Polecam wszystkim!

Krzysztof Wodnicki - Szkolenie pozwoliło mi poznać czym jest fotografia, a przede wszystkim wyjaśniło (podstawowe i nie tylko) pojęcia związane z tematem i możliwości ich stosowania. Po moim całkowitym zniechęceniu do robienia zdjęć w ostatnich miesiącach, gdy nabyłem lustrzankę teraz bez aparatu nie ruszam się z domu. Wszystkie uwagi Pana Łukasza wziąłem sobie głęboko do serca. Czekam na następny kurs z obróbki, jeśli będzie tak samo fachowo poprowadzony, a jestem tego pewien, każdy uczestnik wyniesie z niego bardzo wiele. Pan Łukasz jest bardzo profesjonalny, nie było pytania, na które nie potrafiłby odpowiedzieć używając przy tym szeregu argumentów. Podsumowując - najlepiej zainwestowane 179zł:) Polecam każdemu, do zobaczenia na kolejnych szkoleniach.

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu
Cena - 399 PLN - 399.00 PLN
0.00 PLN
Nieprawidłowe dane