Warsztaty fotograficzne

SzkoleniaFoto.pl

Warsztaty Fotografii Noworodkowej 06.09.2020

zajawka

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii noworodkowej, które poprowadzi doświadczona w tej dziedzinie Magdalena Borys.
Zaczynasz swoja przygodę z fotografią noworodkową, a może chcesz po prostu robić lepsze zdjęcia kilkudniowych maluszków ? Na naszych warsztatach dowiesz się jak świadomie dobierać stylizację , jak układać noworodka, jak radzić sobie z nietypowymi sytuacjami podczas sesji, jak wykorzystywać światło zastane, aby zdjęcia miały w sobie to "coś", czy jak unikać błędów podczas fotografowania noworodka.
Zajęcia nastawione są na praktykę, ale wiedzy teoretycznej również nie braknie. Omówimy również zagadnienia dotyczące marketingu oraz obróbki cyfrowej w programie Adobe Photoshop. 

 

 

Fotografowanie noworodka w niezapomniany sposób nie jest łatwym zadaniem.  W związku z licznymi pytaniami wychodzimy naprzeciw  Waszym oczekiwaniom i serdecznie zapraszamy na warsztaty fotografii noworodkowej, które poprowadzi doświadczona w tej dziedzinie Magdalena Borys

 

RAMOWY PROGRAM WARSZTATÓW :

 

10.00 - 10.30  Rozpoczęcie warsztatów , zapoznanie się Uczestników oraz krótkie omówienie i ustawienie akcesoriów do sesji
10.30 - 15.30  Zajęcia praktyczne, czyli sesja z Maluszkiem przy jednoczesnym omawianiu przez Prowadzącą zagadnień związanych z fotografowaniem noworodków : kadrowanie, wykorzystanie światła zastanego i błyskowego, tajniki układania , usypiania czyli kompendium wiedzy w tej dziedzinie
15.30 - 16.00 Obiad
16.00 - 17.00 Obróbka cyfrowa w Adobe Photoshop
17.00 - 18.00 Marketing w fotografii noworodkowej, pytania i odpowiedzi
18.00 Zakończenie warsztatów

 

Termin warsztatów : 06.09.2020 w godz.10:00 - 18:00 
Koszt warsztatów : 899 PLN
Miejsce : Studio Brodi ul. Świętopełka 5/6 lok. 22A ( Tobruk )
Liczba uczestników : max. 5 osób
Uczestnik powinien ze sobą zabrać : dowolny aparat cyfrowy z obiektywem portretowym ( najlepiej o ogniskowej 50 lub 35mm )
Cena zawiera : obiad, napoje i przekąski , opiekę merytoryczną Prowadzącej

* podana cena jest kwotą brutto - wystawiamy fakturę VAT
Regulamin - warsztaty
Zakup jako Prezent!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
raczej cyfry :)
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).
Zapoznałem(am) się z Regulaminem zakupu
0.00 PLN
Nieprawidłowe dane